cyfrowa naziemna chojnice


TELEWIZJA NAZIEMNA JUŻ TYLKO CYFROWA!CYFRYZACJA JEST NIEUNIKNIONA!

Od wielu lat trwają zmiany w systemie nadawania TV w naszym kraju, właśnie teraz widzimy efekty tych prac. ERA WIELOLETNIEJ ANALOGOWEJ TELEWIZJI zmienia się na nową ERĘ TELEWIZJI CYFROWEJ JAKOŚCI, aby móc korzystać z zalet nowej technologii TV musimy zadbać o to by ten nowy sygnał mógł do nas dotrzeć. Obecnie na zamieszkiwanym przez nas terenie możemy odebrać stabilnie 25 DARMOWYCH programów TV (liczba wzrośnie).


CO ZROBIĆ ?

W GOSPODARSTWACH DOMOWYCH: wymieniamy każdy z telewizorów na nowy dostosowany fabrycznie do odbioru DVB T .Starsze odbiorniki wyposażamy w zewnętrzne dekodery do których wpinamy antenę i tak jak dotychczas jedna skuteczna antena zewnętrzna wystarczy na zasilenie całego budynku.

W PENSJONATACH, HOTELACH ITP.: gdzie występuje większa liczba telewizorów i nie inwestujemy w ich wymianę można zamontować urządzenie – kompromis i odbierać na istniejących odbiornikach bez dodatkowego sprzętu.

MÓWIĄC O CYFROWYM SPOSOBIE PRZEKAZU MUSIMY ZMIENIĆ WYOBRAŻENIE I NASTAWIENIE DO CAŁEJ INFRASTRUKTURY – INSTALACJI ODBIORCZEJ . Sygnał telewizyjny cyfrowy jest alternatywą będzie DOBRZE lub NIE BĘDZIE WCALE (względnie okresowo możliwy odbiór części programów - patrz jak TV satelitarna).

TO BĘDZIE SKUTKOWAŁO WCZEŚNIEJ LUB PÓŻNIEJ KONIECZNOŚCIĄ SPRAWDZENIA LUB MODYFIKACJI STARSZYCH ISTNIEJĄCYCH INSTALACJI.

FIRMA ZURT od kilkudziesięciu lat montuje anteny satelitarne i telewizyjne , zna specyfikę terenu oraz zdobyła wiele doświadczeń i praktycznych umiejętności. Powiększamy ustawicznie wiedzę na powyższe tematy uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Staramy się być firmą specjalistyczną ale także uniwersalną.

OFERUJEMY:

Niezbędne materiały do budowy instalacji - SKLEP

Montaż naszych materiałów i powierzonych - INSTALACJE ANTEN I URUCHOMIENIA

Wsparcie techniczne - DOBÓR PRODUKTÓW, POMIARY SYGNAŁU NA BUDYNKACH, SERWIS ITP.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

SKONTAKTUJ SIĘ , ZAPYTAJ !

Zurt w Czas Chojnic : Od końca listopada sygnał zacznie znikać - zobacz artykuł